• Twitter
  • Facebook
  • Google+

PM3.pl - strony internetowe, e-sklepy, marketing internetowy

O nas

Internet z każdym miesiącem zyskuje na sile przekazu. Strony internetowe, portale społecznościowe, katalogi firm, wyszukiwarki – możliwości reklamy w sieci jest mnóstwo. Wyniki pojawiają się równie szybko, jak szybko rośnie zainteresowanie internautów danym produktem czy usługą. Wystarczy im zaproponować ciekawe rozwiązanie lub atrakcyjne ceny!

PM3.pl powstało z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, które do skutecznego działania potrzebują strony internetowej (często połączonej ze sklepem) i sprawnego marketingu w sieci, a niekoniecznie dysponują wielotysięcznym budżetem na ten cel.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy podczas pracy nad zleconymi projektami, dzięki temu każda strona czy sklep internetowy są zgodne z międzynarodowymi standardami i przyciągają uwagę klientów. PM3.pl skupia się nie na osiągnięciu własnego zysku, ale na zwiększeniu zysków swoich klientów, co w efekcie przekłada się na obustronny sukces.

Nasze umiejętności

Wordpress 99%

HTML5 + CSS3 80%

PHP 80%

Webdesign 70%


Naszym celem jest zbudowanie sukcesu Twojej firmy. Odpowiednio zaprojektowana i zbudowana strona internetowa to dopiero początek. Zwiększ zyski otwierając sklep internetowy, zamów pozycjonowanie. Nie daj się wyprzedzić konkurencji!


Stawiaj wyzwania

Budując sukces swojej firmy, musisz każdego dnia stawiać przed sobą nowe wyzwania. Tylko w ten sposób można wyprzedzić konkurencję i zdobyć kolejnych zadowolonych klientów. Jesteśmy po to, by pomoć w ciężkim zadaniu zbudowania solidnej marki i zdobycia popularności.

Zwiększ obroty

Dobrze zorganizowana internetowa kampania marketingowa pozwala w krótkim czasie zwiększyć liczbę klientów nawet o kilkaset procent. Pełny sukces zależy od wielu czynników, ale strona internetowa ze sklepem z pewnością zwiększą obroty w firmie.

Osiągnij sukces

Wspólne działania mogą zagwarantować osiągnięcie zamierzonego celu. My tworzymy wizerunek firmy, Ty dbasz o jego utrzymanie. Oto recepta na sukces!

Zapisz się do newslettera

Na podany adres e-mail będziemy przesyłać informacje o nowościach i nadchodzących promocjach.